Spływy kajakowe rzeką Sapina Spływy kajakowe rzeką Sapina

galeria

Spływy kajakowe Sapiną

Organizujemy spływy kajakowe rzeką Sapiną, zapewniamy nowe dwuosobowe kajaki z dostawką dla dziecka, środki ratunkowe oraz transport.

Trasa rzeki Sapiny przebiega w strefie ciszy i przez bardzo czyste jeziora na Mazurach. Całkowita długość trasy liczy 25km i zaczyna się z jez. Gołdopwio i kończy na jez. Stręgiel. Proponujemy spływy jednodniowe 2,5 godzinne, 4 godzinne lub 6 godzinne. Zapewniamy nowe kajaki 2 osobowe z dostawką dla dziecka, środki asekuracyjne, transport, mapy.
Wszystko dokładnie wytłumaczymy tak aby osoby, które nigdy wcześniej nie korzystały z tej formy wypoczynku czuły się bezpiecznie.

OPIS TRASY:
Startując z Kruklanek wypływamy z j. Gołdopiwo w kierunku Śluzy Przerwanki gdzie wpływamy na dalszą urokliwą cześć rzeki Sapina. Po około 35min dopływamy na j. Wilkus i kierujemy się na północ na końcu jeziora skręcamy na zachód i przez wąski przesmyk wpływamy na Sapinę i dalej na j. Pozezdrze. Następnie piękną leśną trasą wodną, wpłyniemy na j. Stręgiel, tu trzymamy się lewej strony i przy ujściu tego jeziora kończymy spływ na lewym brzegu.

SZLAK SAPINY:
http://mazury.info.pl/atrakcje/szlaki/kajakowe.html#sapina

CENA:
1. Spływ krótki (8km - 2,5h) - 60zł
2. Spływ średni (12,5km - 4h) - 70zł
3. Spływ długi (20km - 6h) - 80zł

 

KONTAKT:
+48 514 156 196

 
Kruklanki Spływy kajakowe Sapiną Noclegi Strony www dla obiektów noclegowych